koshchey (koshchey) wrote,
koshchey
koshchey

Українські студенти-медики стажуватимуться в Аргентині

Молоді спеціалісти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського проходитимуть практику в Інституті внутрішньосудинної хірургії та інтервенційної радіології «ENERI» у місті Буенос-Айрес, повідомляє Укрінформ.

"Я з радістю прийму студентів з медичного університету в своїй клініці і потурбуюся, щоб вони мали стажування і в інших медичних закладах. Хочу, щоб вони здобували важливий практичний досвід і розвивали медичну галузь в Україні», – зазначив голова Української Центральної Репрезентації в Аргентинській Республіці та відомий нейрохірург Петро Лилик.

Студентський обмін відбудеться в рамках домовленостей у ході робочого візиту делегації Республіки Аргентина, який відбувся 27 серпня.

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського професор Михайло Корда, голова Української Центральної Репрезентації в Аргентинській Республіці та відомий нейрохірург Петро Лилик і віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура підписали тристоронню угоду про співпрацю.

Петро Лилик – аргентинський нейрохірург-новатор українського походження, засновник і директор Інституту внутрішньосудинної хірургії та інтервенційної радіології «ENERI» м.Буенос-Айрес. Народився в родині українських емігрантів.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments